Jaunumi

 

Šā gada 15. septembrī Būvniecības valsts kontroles birojā (BVKB) norisinājās tikšanās ar energopārvaldības sistēmas (ISO 50001) un vides pārvaldības sistēmas (ISO140001) standartu sertificētājiem, nolūkā pārrunāt lielo uzņēmumu un lielo elektroenerģijas patērētāju praksi, ieviešot, sertificējot un uzturot šo sistēmu noteiktās prasības organizācijās.

Aicinām būvniecības nozares profesionālus pieteikties uz Būvniecības valsts kontroles biroja organizēto informatīvo semināru “Atzinums par būvobjekta pārbaudi un tā kritēriji”, kas notiks 25. septembrī plkst. 10.00 – 14.00 tiešsaistē (Microsoft Teams).

Plašāka informācija un pieteikšanās forma pieejama šeit.

2020. gada 15. februārī stājās spēkā grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā, ar kuriem tika stiprināta elektroenerģijas ražotāju uzraudzība, kuri saņem valsts atbalstu obligātā iepirkuma vai garantētās maksas veidā, kā arī novērsta to pārkompensācija.

Šī gada 3. septembrī plkst. 14.00 sarunu festivāla “Lampa” ietvaros Valsts kanceleja, sadarbībā ar valsts pārvaldes iestādēm, organizē pasākumu “Spēļu pēcpusdiena jeb omes piedzīvojumi digitālajā valstī”. Tā ietvaros aktīviem senioriem būs iespēja testēt dažādus valsts iestāžu e-pakalpojumus, kā arī komentēt to lietošanas ērtumu.

Šā gada 28. augustā oficiāli ir noslēgusies Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) īstenotā projekta “Būvniecības procesu un informācijas sistēmas attīstība” I kārta. Projektam piesaistīts Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums, un uz to balstījusies līdzšinējā Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) attīstība.