Jaunumi

 

Lai informētu par Būvniecības informācijas sistēmu BIS un iespējām būvprojektus saskaņot elektroniski, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) no 19. līdz 21. oktobrim piedalīsies izstādē “Māja. Dzīvoklis”, tādējādi atbalstot arī Ekonomikas ministrijas un informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” aktivitātes.

2018. gada 16. novembrī Būvniecības valsts kontroles birojs (BKVB) aicina būvniecības nozares komersantus uz semināru par praktisko būvdarbu kontroli “Biežāk uzdotie jautājumi būvobjektā”, kas notiks Ekonomikas ministrijā Rīgā, Brīvības ielā 55, 224.

2018. gada 11. oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojā (BVKB) notika šī gada 3. ceturkšņa būvvalžu sanāksme, kurā piedalījās vairāk nekā 95 dalībnieki no visām Latvijas būvvaldēm.

Būvniecības informācijas sistēmas BIS klientu ērtībai un ātrākai saziņai ir ieviesta jauna un ērta klientu atbalsta sistēma. Būvniecības valsts kontroles birojs vēlas paziņot, ka, uzklausot klientu ieteikumus, BIS atbalsta komanda ir izstrādājusi jaunu pieteikumu reģistrēšanas formu. Tā ļaus daudz ērtāk pieteikt jautājumu vai problēmsituāciju, kas saistīta ar BIS funkcionalitāti.

Ceturtdien, 11. oktobrī plkst. 10:00 Būvniecības valsts kontroles birojā (BVKB) Rīgā, K.Valdemāra ielā 157, notiks 2018. gada 3. ceturkšņa būvvalžu sanāksme. Sanāksmē plānots pārrunāt aktualitātes būvniecības nozares normatīvo aktu jomā, Būvniecības informācijas sistēmas BIS attīstību un citus jautājumus. Lai pieteiktos sanāksmei, aicinām aizpildīt pieteikuma formu BVKB tīmekļa vietnes sadaļā Informācija būvvaldēm - Ceturkšņa tikšanās 2018