Piesakies reģionālajiem informatīvajiem semināriem un vebināriem par BIS

 

Lai veicinātu Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) lietojamību un sniegtu atbalstu sistēmas lietošanā, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) līdz gada beigām organizēs bezmaksas informatīvus reģionālus seminārus un vebinārus projektētājiem, tehnisko noteikumu izdevējiem un būvniekiem par BIS funkcionalitāti, darbības iespējām un sistēmas lietošanas ieguvumiem.

Šobrīd klātienes semināru dalībnieku grupas ir nokomplektētas, tādēļ aicinām pieteikties uz vebināriem sev pieejamā datumā.

Vebināri

Vebināri būvspeciālistiem, porjektētājiem un tehnisko noteikumu izdevējiem tiek organizēti katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no 2019.gada 4.oktobra līdz 20.decembrim. To laikā notiek detalizēta BIS darbības demonstrācija atbilstoši lietotāju lomām, kā arī iespējams uzdot konkrētus jautājumus par darbu sistēmā. Jautājumi tiek apkopoti un publicēti BIS portālā sadaļā “Biežāk uzdotie jautājumi”.

Katram vebināram paredzēts sekojošs satura dalījums:

1000-1040 – tēmas tehnisko noteikumu izdevējiem

1100-1210 – tēmas projektētājiem un ieceres iesniedzējiem

1230-1340 – tēmas būvdarbu veicējiem

Vebināru apmācību cikla norise ir trīs dienas: pirmdienās, trešdienās un piektdienās (katrā no dienām savs tēmas cikls katrai mērķa grupai), kas atkārtojas katru nedēļu. Apmācību saturs var tikt koriģēts atbilstoši biežāk uzdotajiem lietotāju jautājumiem.

Piesakies tiešsaistes apmācībām (vebināram) šeit: https://ej.uz/BISvebinars  

Vebināra programma būvdarbu veicējiem

Vebināra programma projektētājiem

Vebināra programma tehnisko noteikumu izdevējiem

 

Semināri Rīgā un reģionos - sasniegts dalībnieku skaita limits!

15 semināros 5 dažādos Latvijas reģionos tiks sniegta vispārīga informācija par BIS un lietotāju lomām sistēmā. Kopumā šajos pasākumos plānots informēt 1500 sistēmas lietotājus – būvspeciālistus, projektētājus un tehnisko noteikumu izdevējus.

Informēju, ka klātienes semināru apmeklējuam limits ir sasniegts, līdz ar to lūdzam intresentus pieteikties vebināriem.

Informatīvo semināru programma

 

Informācija par klātienes semināru un vebināru norisi:  28303898 vai 26411894.

 

BVKB atgādina, ka būvniecības procesa dokumentācijas elektronisku apriti BIS paredzēts ieviest kā obligātu ar 2020.gada 1.janvāri, kā to paredz Būvniecības likums.