Pēteris Gode saņem atzinību par mūža ieguldījumu būvindustrijā

Būvniecības valsts kontroles biroja vecākais eksperts Pēteris Gode saņēmis Latvijas Būvinženieru savienības atzinības rakstu par mūža ieguldījumu būvindustrijā. Pēteris visu savu profesionālo mūžu veltījis inženierbūvēm, projektējot un piedaloties Latvijai nozīmīgu tiltu un ceļu pārvadu būvniecībā. Daži no šiem projektiem ir vanšu sistēmas ceļa pārvads pār Jūrmalas šoseju, tilts pār Gauju pie Murjāņiem un pie Gaujaskroga Jaunpiebalgas novadā.

“Profesionāļi, kuri šovakar saņem balvu par mūža ieguldījumu būvindustrijā, pelnījuši īpašu pateicību. Gan par ilggadīgu darbu profesijā un skolojot darba turpinātājus, gan par spēju saglabāt profesionālo kodolu un patību cauri padomju okupācijas laika ideoloģijas un cita veida absurdām prasībām,” uzrunā apbalvojuma nominantiem pauda Valsts prezidents Egils Levits.

To, ka Pēteris Gode ir profesionālis ar bagātu vēsturisko pieredzi tiltu būvniecībā, pierāda arī viņa neatsveramais ieguldījums divu Rīgas tiltu - Brasas un Deglava - tehniskā stāvokļa novērtēšanā 2019. gadā. Par šo darbu viņš saņēmis Ekonomikas ministrijas pateicību. 

Arī kolēģa profesionālā karjera Rīgas Tehniskajā Universitātē ir mūža ieguldījums nākamo inženieru paaudžu izglītošanā. Viņa radītās mācību programmas datorgrafikā, būvtehnikā un programmēšanā izglītojušas daudzus jaunos inženierus un palīdzējušas rast ceļu nozarē. Savas pedagoga dotības Pēteris aktīvi pielieto arī Būvniecības valsts kontroles biroja darbā – vienmēr ir atsaucīgs kolēģiem, studentiem un skolēniem. Esam lepni strādāt plecu pie pleca ar tādu profesionāli kā Pēteris Gode!

 

Foto - Latvijas Būvinženieru savienība