Izstādē “Māja. Dzīvoklis” informēs par Būvniecības informācijas sistēmu

Lai informētu par Būvniecības informācijas sistēmu BIS un iespējām būvprojektus saskaņot elektroniski, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) no 19. līdz 21. oktobrim piedalīsies izstādē “Māja. Dzīvoklis”, tādējādi atbalstot arī Ekonomikas ministrijas un informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” aktivitātes.

Līdzās kolēģiem no Ekonomikas ministrijas un tās iestādēm stendā “Dzīvo siltāk” Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvji stāstīs par nesen ieviesto būvniecības ieceres un būvprojekta e-saskaņošanu. Kopš šī gada septembra BVKB pārraudzībā esošajā Būvniecības informācijas sistēmā, veicot autorizāciju ar www.latvija.lv vienoto autorizācijas rīku, fiziskai vai juridiskajai personai ir iespējams iesniegt būvniecības ieceri, saņemt nepieciešamos saskaņojumus un būvatļauju elektroniski.

Būvniecības informācijas sistēma www.bis.gov.lv ir vienota platforma visai būvniecības nozarei, kurā notiek informācijas aprite starp būvniecības procesa dalībniekiem, tiek uzturēti nepieciešamie reģistri un ar būvniecības procesu un reģistriem saistītie e-pakalpojumi. Ar ES fondu atbalstu šobrīd notiek Būvniecības informācijas sistēmas pilnveide, kas nodrošinās digitālu būvniecības procesa pārvaldību (iecere, būvniecība, ekspluatācija), kur visi ar būvi saistītie dati nākotnē būs vienuviet.

Plašāka informācija par izstādi “Māja. Dzīvoklis” ir pieejama Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 mājas lapā http://www.bt1.lv/mdz

Informāciju sagatavoja:
Egita Diure
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: Egita.Diure@bvkb.gov.lv
Tālr.: 67013320