ĒNU DIENA 2019

 

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) šogad aicina skolēnus piedalīties Ēnu dienas pasākumā 13. februārī BVKB. Jauniešiem būs iespēja iejusties Būvdarbu kontroles nodaļas būvinspektoru ikdienas darbā.  

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

 

Vairāk informācijas: www.enudiena.lv

 

Uz tikšanos “Ēnu Dienā” 13.02.2019!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Jenča-Salcēviča 

sadarbības projektu koordinatore

E-pasts: Liga.Jenca-Salcevica@bvkb.gov.lv

Tālr.: 67013327