BVKB kontakti

Vadība
Vadība
Direktore
Svetlana Mjakuškina
6701 3350
228. kab.
svetlana.mjakuskina@bvkb.gov.lv
1
Sadarbības projektu nodaļa
Sadarbības projektu nodaļa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Egita Diure
6701 3320
213.
egita.diure@bvkb.gov.lv
0
Kontroles departaments
Inspekcijas nodaļa
Iestādes direktora vietnieks, departamenta direktors
Māris Demme
6701 3322
228. kab.
maris.demme@bvkb.gov.lv
1
Departamenta direktora vietnieks, valsts galvenais būvinspektors, Inspekcijas nodaļas vadītājs
Jānis Palamarčuks
6701 3315
328. kab.
janis.palamarcuks@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektore
Inese Linde
6701 3362
315. kab.
inese.linde@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Inesis Grūbe
6701 3329
321. Kab.
inesis.grube@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektore
Inga Janeliukšte
6701 3331
315. Kab.
inga.janeliukste@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Jānis Pelēķis
6701 3326
315. Kab.
janis.pelekis@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Māris Bernāns
-
-
maris.bernans@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Nauris Asarītis
6701 3324
321. Kab.
nauris.asaritis@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Oskars Sūnaitis
6701 3300
321. Kab.
oskars.sunaitis@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Andris Vīnakmens
6701 3327
321. Kab.
andris.vinakmens@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektore
Daina Navenicka
6701 3341
321. Kab.
daina.navenicka@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Guntars Stuburs
6701 3364
321. Kab.
guntars.stuburs@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Eduards Rapša
6701 3363
315. Kab.
eduards.rapsa@bvkb.gov.lv
0
Būvinspektors
Juris Kozuliņš
6701 3332
321. Kab.
Juris.Kozulins@bvkb.gov.lv
0
Inspektors
Raivis Zonenbergs
6701 3335
321. Kab.
raivis.zonenbergs@bvkb.gov.lv
0
Inspektors
Ralfs Kārkliņš
6701 3342
321. Kab.
ralfs.karklins@bvkb.gov.lv
0
Inspektors
Imants Kasparāns
6701 3325
321. Kab.
imants.kasparans@bvkb.gov.lv
0
Inspektore
Ligita Būmane
6701 3334
321. Kab.
ligita.bumane@bvkb.gov.lv
0
Inspektors
Matīss Makejevs
6701 3323
315. Kab.
Matiss.Makejevs@bvkb.gov.lv
0
Administratīvā nodaļa
Nodaļas vadītāja
Kristīne Griga
6701 3309
317. kab.
kristine.griga@bvkb.gov.lv
0
Vecākā juriskonsulte
Inese Auniņa
6701 3307
327. Kab.
inese.aunina@bvkb.gov.lv
0
Vecākais juriskonsults
Ivars Delveris
6701 3367
314. Kab.
ivars.delveris@bvkb.gov.lv
0
Vecākais juriskonsults
Armands Jaščenoks
6701 3338
327. Kab.
armands.jascenoks@bvkb.gov.lv
0
Arhitekte
Guna Smilga
6701 3353
314. Kab.
Guna.Smilga@bvkb.gov.lv
0
Vecākais juriskonsults
Agris Rozentālbergs
6701 3329
314. Kab.
Agris.Rozentalbergs@bvkb.gov.lv
0
Administrators
Rolands Kreicmanis
6701 3330
314. Kab.
rolands.kreicmanis@bvkb.gov.lv
0
Būvprakses departaments
Būvspeciālistu sertificēšanas nodaļa
Departamenta direktora vietnieks, Būvspeciālistu sertificēšanas nodaļas vadītājs
Mārtiņš Saukants
6701 3343, 2560 0640
320. kab.
martins.saukants@bvkb.gov.lv
0
Būvprakses sertifikācijas speciālists
Mārtiņš Makreckis
6701 3346
320. Kab.
martins.makreckis@bvkb.gov.lv
0
Būvprakses departamenta direktors
Jānis Čudars
6701 3360
304B. kab.
janis.cudars@bvkb.gov.lv
1
Ekspertīzes nodaļa
Vecākais eksperts
Oskars Caune
6701 3352
319A. Kab.
oskars.caune@bvkb.gov.lv
0
Vecākais eksperts
Raimonds Vītiņš
6701 3339
318. Kab.
raimonds.vitins@bvkb.gov.lv
0
Vecākais eksperts
Aldis Kuks
6701 3336
318. Kab.
aldis.kuks@bvkb.gov.lv
0
Vecākais eksperts
Juris Biršs
-
319A. Kab.
juris.birss@bvkb.gov.lv
0
Vecākais eksperts
Juris Karss
6701 3306
319A. Kab.
juris.karss@bvkb.gov.lv
0
Eksperts
Nataļja Beļska
6701 3317
319A. Kab.
natalja.belska@bvkb.gov.lv
0
Metodiskās vadības un informācijas pārvaldības departaments
Metodiskās vadības nodaļa
Departamenta direktors
Uldis Jansons
6701 3310
215. kab.
uldis.jansons@bvkb.gov.lv
1
Departamenta direktora vietnieks, Metodiskās vadības nodaļas vadītājs
Renārs Špade
6701 3370
213. kab.
renars.spade@bvkb.gov.lv
0
Juriskonsulte
Jolanta Anšmite
6701 3314
213. Kab.
jolanta.ansmite@bvkb.gov.lv
0
Juriskonsulte
Liene Putnika
6701 3366
213. Kab.
liene.putnika@bvkb.gov.lv
0
Juriskonsulte
Svetlana Prokopova
6701 3365
213. Kab.
Svetlana.Prokopova@bvkb.gov.lv
0
Eksperts
Raimonds Vite
6701 3344
213. Kab.
raimonds.vite@bvkb.gov.lv
0
Informācijas vadības nodaļa
Nodaļas vadītājs
Dainis Matulis
6701 3347
95. kab.
dainis.matulis@bvkb.gov.lv
0
Informācijas vadības speciāliste
Agnese Lilienšteina
6701 3313
95. Kab.
agnese.liliensteina@bvkb.gov.lv
0
Informācijas vadības speciāliste
Gunta Ancāne
6701 3305
97. Kab.
gunta.ancane@bvkb.gov.lv
0
Informācijas vadības speciāliste
Iveta Putne
6701 3368
97. Kab.
iveta.putne@bvkb.gov.lv
0
Lietvede
Jana Gribuste
6701 3302
97. Kab.
jana.gribuste@bvkb.gov.lv
0
Informācijas vadības speciāliste
Gunta Lazdāne
6701 3328
97. Kab.
gunta.lazdane@bvkb.gov.lv
0
Informācijas vadības nodaļas lietvede
Ginta Voitkeviča -Balule
6701 3318
95. kab.
Ginta.Voitkevica-Balule@bvkb.gov.lv
0
Būvniecības informācijas sistēmu nodaļa
Nodaļas vadītājs
Iļja Zapoļskihs
6701 3308
214. kab.
ilja.zapolskihs@bvkb.gov.lv
0
Sistēmu analītiķis
Aleksandrs Zommers
6701 3348
214. Kab.
aleksandrs.zommers@bvkb.gov.lv
0
Vecākā analītiķe
Rasa Atauga
6701 3319
214. Kab.
rasa.atauga@bvkb.gov.lv
0
Projekta vadītāja
Monika Seļicka
6701 3311
214. kab.
monika.selicka@bvkb.gov.lv
0
Projekta koordinatore
Kristīne Blūma
6701 3361
214. kab.
kristine.bluma@bvkb.gov.lv
0
Stratēģiskās plānošanas un finansēšanas departaments
Iekšējās kontroles nodaļa
Departamenta direktore
Aivita Zavadska
6701 3337
230. kab.
aivita.zavadska@bvkb.gov.lv
1
Biroja Stratēģiskās plānošanas un finansēšanas departamenta direktora vietniece, Iekšējās kontroles nodaļas vadītāja
Kristīne Brenca
6701 3340
217. Kab.
Kristine.Brenca@bvkb.gov.lv
0
Iekšējās kontroles speciāliste
Aija Kilgaste
6701 3316
217. Kab.
aija.kilgaste@bvkb.gov.lv
0
Iekšējās kontroles speciāliste
Evija Laganovska
6701 3345
217. Kab.
evija.laganovska@bvkb.gov.lv
0
Iekšējās kontroles speciāliste
Gunta Lazdāne
6701 3328
217. Kab.
gunta.lazdane@bvkb.gov.lv
0
Stratēģijas un resursu vadības nodaļa
Nodaļas vadītāja
Sanda Putirska
6701 3351
229. kab.
sanda.putirska@bvkb.gov.lv
0
Iepirkumu un apgādes speciāliste
Ilze Rasuma
6701 3303
229. Kab.
ilze.rasuma@bvkb.gov.lv
0
Personāla speciāliste
Salomeja Zitāne
6701 3304
229. Kab.
salomeja.zitane@bvkb.gov.lv
0
Juriskonsulte
Renāte Bogdāne
6701 3312
229. Kab.
renate.bogdane@bvkb.gov.lv
0
Autovadītājs
Ilmārs Ziediņš
-
229. Kab.
ilmars.ziedins@bvkb.gov.lv
0